Loading...

Piknik Integracyjny

Piknik Integracyjny za nami. To był piękny dzień i fantastyczne spotkanie naszej warsztatowej społeczności.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w przygotowaniach, dziękujemy za podarowane gadżety :Starostwu Powiatowemu Będzin, Urzędowi Miasta Będzin, Towarzystwu Przyjaciół Będzina, Urzędowi Miasta Czeladź oraz naszym terapeutom za przygotowanie fantów na loterię fantową.
W ramach wzajemnej współpracy na naszym pikniku w pracy terapeutycznej wspierali nas pracownicy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie. W ramach warsztatów można było zrobić zakładkę do książki i kolorową ozdobę z włóczki oraz samodzielnie wykonać notes. Podczas warsztatów z rękodzieła można było wykonać piękną ozdobę wiszącą z uszytym sercem i wykleić obrazek z chrobotkiem.
Podczas konkurencji sportowych można było się sprawdzić na torze przeszkód lub rzucając do celu, a, że śpiewać każdy może, była możliwość wzięcia udziału w karaoke. Przepyszne ciasta, kiełbasa, kaszanka, i wyborne pieczonki Było bardzo radośnie, kolorowo, tanecznie, przesmacznie, rodzinnie .Dziękujemy wszystkim którzy wzięli udział w naszym pikniku.

Wróć