Loading...

Sukcesy uczestników podczas Festiwalu Karaoke w Sławkowie

W środę 15 czerwca uczestnicy z naszego WTZ brali udział w III Festiwalu Karaoke dla Osób z Niepełnosprawnościami.
To było pełne radości muzyczne wydarzenie.
Festiwal zorganizowany został po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Organizatorem Festiwalu był Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie oraz Młodzieżowa Galeria „Za sceną”.
Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowało się 22 wokalistów – reprezentantów ośrodków i stowarzyszeń wspierających osoby niepełnosprawne.
Jesteśmy dumni z występów naszych reprezentantów. Sebastian  zajął I miejsce a Sylwester K. zajął miejsce trzecie. Pozostali nasi reprezentanci Alicja, Rafał, Jacek także stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się bardzo dobrze. Repertuar piosenek był bardzo różnorodny.
Nasi uczestnicy zaśpiewali następujące piosenki: Sebastian wykonał „Proste” z repertuaru Dawida Kwiatkowskiego, Sylwester zaprezentował „Takie Tango” Budki Suflera, Alicja wykonała „Tańcz, głupia tańcz” - Lady Pank, Rafał zaśpiewał „Obudź się” z repertuaru Oddziału Zamkniętego, a Jacek „Dzieci” - Elektrycznych Gitar .
Wszyscy uczestnicy Festiwalu zasłużyli na słowa uznania. Jury nie miało łatwego zadania oceniając wykonawców.
Atmosfera podczas Festiwalu była wspaniała. Publiczność bawiła się świetnie zarówno podczas prezentacji konkursowych a także podczas występów gości specjalnych – Filipa Tyliby, który znakomicie wcielił się w role Zenka Martyniuka oraz Pani Katarzyny Adamczyk Drożyńskiej i Konrada Kubańskiego laureatów poprzednich edycji Festiwalu, a zarazem członków jury. Bardzo dziękujemy za zaproszenie na Festiwal i już czekamy na kolejną jego edycję.

Wróć