Loading...

Sukcesy Uczestników

Mimo trudnego czasu spowodowanego pandemią do Warsztatów w ostatnich dniach dotarły bardzo dobre informacje. Dostaliśmy wiadomości o sukcesach naszych uczestników.

Jacek zajął drugie miejsce w Konkursie na projekt plastyczny promujący Warsztat Terapii Zajęciowej pod nazwą „Moje ulubione/bezpieczne zajęcia w WTZ w okresie pandemii COVID-19”. Konkurs organizowały Warsztaty Terapii Zajęciowej pod patronatem Stowarzyszenia Otwartych Serc Aktywnych Kobiet /SOS/ w Olkuszu. Prace nadesłane na konkurs miały wzbudzać pozytywne emocje i taka też była grafika Jacka który, z humorem przedstawił zajęcia w naszych warsztatach w czasie pandemii.

Z niemniejszą  radością przyjęliśmy także informację o osiągnięciu naszego reprezentanta podczas Festiwalu Artystycznego w Chrzanowie

Nasz uczestnik - Sebastian zajął I miejsce podczas Festiwalu Tańca i Piosenki  Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna. Sebastian  zaśpiewał piosenkę „Szukając szczęścia” z repertuaru Mesajah . Warto zaznaczyć że to kolejny wokalny sukces naszego uzdolnionego solisty.

W tym roku ze względu na pandemię Festiwal zorganizowany został w formie on line. Występy oceniane były na podstawie przesłanych nagrań video. Cieszymy się z sukcesu Sebastiana i mamy nadzieję, że jesienią będzie mógł zaprezentować się publiczności na chrzanowskiej scenie podczas gali laureatów festiwalu.

Serdecznie gratulujemy naszym uczestnikom i życzymy im kolejnych sukcesów. Wszystkie osiągnięcia naszych podopiecznych napawają nas dumą i dodają energii do dalszej pracy.

Z niecierpliwością czekamy już na spotkanie z naszymi uzdolnionymi artystami w WTZ

Wróć