Loading...

Sukcesy

W dniu 15.07.2020 r. dostaliśmy informację o otrzymaniu wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PRZEMIANY. Laureatem konkursu jest uczestnik WTZ Rafał.

Jury przyznało 10 „Specjalnych wyróżnień” (10 pierwszych miejsc) wśród których znalazła się praca naszego uczestnika, zatytułowana „Architektura wczoraj a dziś”. Serdecznie gratulujemy naszemu uczestnikowi i życzymy kolejnych sukcesów.

W dniu 21.11.2019 w Sali Widowiskowo – Koncertowej Muza w Sosnowcu odbył się X Konkurs Poetycki dla Osób Niepełnosprawnych „Idy listopadowe”.

W konkursie wzięło udział 37 uczestników z 7 różnych ośrodków m.in. z Sosnowca, Będzina, Kalet i Ogorzelnika. Nagroda Grand Prix konkursu przypadła dla naszego uczestnika Sebastiana. Serdecznie gratulujemy naszemu uczestnikowi i życzymy kolejnych sukcesów.

W dniu 10.10.2019 w Kopalni Kultury w Czeladzi odbył się II Festiwal Filmowy „Złote Piaski” zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy „Ostoja” w Czeladzi. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ nasz film „Mały wielki świat, czyli warsztatowe podróże z wyobraźnią” zajął II miejsce. Dziękujemy!!

W dniach 12-13.09.2019 odbył się VI Festiwal Karaoke organizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Salve” w Sosnowcu. Impreza odbywała się w Sali Koncertowo-Widowiskowej Muza. Nasz uczestnik Sebastian w konkursie zajął I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W dniu 24.05.2019 na V Przeglądzie Amatorskiej Sztuki Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w Miejskim Domu Kultury "Koszutka" w Filii "Dąb" w Katowicach nasi uczestnicy prezentując przedstawienie "Twoje radio" zajęli II miejsce w kategorii zespoły teatralne.